щоденник

Терапевтичні щоденники, які дають спокій

ПРО ЩОДЕННИКИ

Авторські щоденники психотерапевтки Анни Шийчук. Для самопізнання і для життя під час війни.

Люди пишуть щоденники відколи навчилися писати. Це універсальна техніка, яка заспокоює емоції та впорядковує думки.

Попередній
Далі

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ?

Можна писати щодня або тоді, коли хвилювання переповнюють.

Якщо зараз складний період — пиши щодня, починай тоді, коли маєш спокійну хвилинку і до моменту «хух..», коли все сказано. Пиши щиро і для себе. Використовуй ті слова, якими думки звучать в тебе в голові.

В середині кожного щоденника є інструкція, вона все детально пояснить.

Ми маємо два щоденники для тебе. Перший розроблено ще до війни і він вчить розуміти свої почуття, наводить порядок в роздумах та спрямовує на сміливе омріяння майбутнього.

Після повномасштабного вторгнення ми розробили ще один — Щоденник війни . Він має більше пустих сторінок та роз’яснення про психічні стани, які ми всі проживаємо під час війни. Ці щоденники ми і продаємо, і надсилаємо безкоштовно 2-3 рази протягом року, коли маємо підтримку наших партнерів та друзів України.

щоденник

КОЛИ КОРИСТУВАТИСЯ?

• коли тривожно і емоції переповнюють;
• коли хочеться розвивати усвідомленість;
• коли є бажання розібратися в собі чи усамітнитися.

У подарунок до кожного щоденника ми додаємо наші терапевтичні стікери. Їх малювала ілюстраторка Анастасія Андрійчук.

стікер

Про нас

Бренд “Mirror Books” — це серія терапевтичних щоденників.

Терапевтичний щоденник є продуктом творчості психотерапевтки Анни Шийчук та продюсерки подкастів Юлії Дими. Вони познайомилися на Urban Space Radio і в 2018-му створили один з найуспішніших україномовних подкастів про психологію “Хтознаяк”. А тепер роблять ще один якісний україномовний продукт.

Анна Шийчук

“Вірю в користь щоденників всім серцем. Мої клієнти пишуть поміж терапевтичними сесіями. Я пишу щоденники вже багато років. Це чудовий інструмент, щоб вгамувати бурхливі емоції та подивитися на ситуацію спокійніше.”

Анна Шийчук, співзасновниця Mirror Books, психотерапевтка, засновниця Клініки психотерапії

Юлія Кушнір

“У періоди складних внутрішніх переживань дуже хотілося мати при собі щоденник, який б супроводжував мене. Те, як Аня веде в процесі, вчасно ставить питання – допомогло мені вдихати на повні груди. Тому створення цього щоденника і роботи над ним впершу чергу присвячую своєму внутрішньому світу.”

Юлія Дима, співзасновниця Mirror Books, проєктна менеджерка

Терапевтичний щоденник v.1.

«Цивільний» щоденник. Про життя і про наші емоції.
5 розділів: розуміння себе, завершення незавершених ситуацій + техніка написання листів, про ресурси та тверду землю під ногами і про сміливість мріяти та плани майбутнього.

• 3 місяці щоденного ведення
• Календар змін
• 14 технік самоаналізу
• Стікерпак

1200 грн

Термін відправлення 1-3 дні. Доставка «Новою поштою» за кошт отримувача.

Міжнародна доставка — довго і дорого, але у більшість країн (звісно, окрім росії, бо це тупікова гілка еволюції, а не країна).

 

Щоденник війни

Цей щоденник підтримує у проживанні всього об’єму почуттів, які зараз є. Містить найважливіші техніки для самодопомоги під час хронічного стресу та багато пустого простору для твоїх роздумів. Також має пояснення про психічні стани, які виникають під час війни.

• 3 місяці щоденного ведення
• Календар змін
• Теоретична частина (коротко про головне)
• Стікерпак

850 грн

Термін відправлення 1-3 дні. Доставка «Новою поштою» за кошт отримувача.

Міжнародна доставка — довго і дорого, але у більшість країн (звісно, окрім росії, бо це тупікова гілка еволюції, а не країна).

Ти можеш скачати pdf безкоштовно або купити паперовий примірник вже зараз. Якщо готовий/готова почекати на безкоштовний паперовий — запишися в список очікування. Це може зайняти кілька місяців, ми сконтактуємо з тобою, як тільки буде новий грант на безкоштовний тираж.

Mirror Books — терапевтичні щоденники

ФОП Шийчук А.О.
2022