Згода з розсилкою

Ми дбаємо про конфіденційність даних наших клієнтів та не здійснюємо спам-розсилок. В даному документі описано випадки, при яких ми можемо розголошувати контактні дані клієнтів.

Заповнюючи будь-яку форму на сайті ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності та з тим, що ми можемо розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1. Компаніям, що працюють від нашої особи
Ми співпрацюємо з компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки. Наприклад: виконання замовлень, підтримка сайту, видача подарунків чи бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Але переживати не варто, ми завжди укладаємо договори з такими компаніями і вимагаємо, щоб вони використовували Вашу контактну інформацію тільки в рамках обумовлених послуг.

2. При передачі контролю над компанією
У разі повного або часткового продажу компанії або її активів ми також можемо передати новій організації вашу персональну інформацію. Але перед цим, у обов’язковому порядку повідомимо вас, надавати пріоритет можливість відмовитися від розсилки.

3. Іншим компаніям при реалізації спільних проектів
Коли ми зберемося реалізовувати проект/подію з іншою компанією. Звісно, ми попросимо дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації. І доки не отримаємо Вашої згоди, дані третій особі передаватися не будуть.

4. Правоохоронним органам
Ми можемо без вашої згоди розкривати персональну інформацію лише в межах чинного законодавства: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; при участі в урядових розслідуваннях; допомоги в запобіганні шахрайства; зміцнення або захисту прав компанії або її дочірніх підприємств.

Щоб змінити або видалити особисту інформацію з нашої бази — напишіть на anna.shyichuk@gmail.com